Chcete využívat akce a slevy? Registrujte si e-mail   ,  souhlasím se zasíláním.    |  Infolinka: 545 544 511  |   e-mail: info@okaymarket.eu

 
FARMÁŘSKÉ A REGIONÁLNÍ VÝROBKY

V prodejnách OKAY Marketu se vám snažíme nabídnout pouze to nejlepší zboží. Proto spolupracujeme s českými farmáři a nabízíme to nejlepší regionální zboží z blízkého okolí. Farmářské potraviny mají jednu neoddiskutovatelnou výhodu – neobsahují chemikálie. Čeští farmáři využívají především tradiční a léty prověřené receptury. Ovoce, zelenina, mléčné výrobky i maso obsahují více vitamínů a mají lepší chuť a vyšší kvalitu. Masné výrobky mají vysoký procentuální obsah masa a živin. Neobsahují žádné lojové, kožní ani sojové emulze a při jejich výrobě se používá pouze kvalitní maso a koření. Mléčné výrobky zase díky šetrné pasterizaci obsahují vysoké množství živin a vitamínů. Při jejich výrobě navíc nejsou použita žádná umělá barviva či konzervační látky.
Regionální výrobky pochází z domácí výroby a jsou vyráběny z místních surovin. Vyznačují se vysokou kvalitou a vytříbenou chutí. Díky krátké distribuční cestě jsou vždy čerstvé. K jejich výrobě se využívá tradiční receptura, která se většinou dědí z generace na generaci. Nákupem těchto regionálních produktů podporujete místní výrobce a pomáháte tak rozvoji regionu.
 
HLEDÁME DODAVATELE
Vzhledem k tomu, že chceme našim zákazníkům nabídnout pouze to nejlepší zboží, i nadále vyhledáváme regionální dodavatele potravin. Pokud o nějakém víte, případně máte zájem s naším řetězcem navázat spolupráci, určitě nás kontaktujte. Těšíme se na budoucí spolupráci!
 
V případě zájmu kontaktujte: 
Ing. Gabriela Marková
sortimentní manager
email:   Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
 

 

Regionální výrobek
Jablka ze znojemské oblasti
 
Regionální výrobek
Brambory z Vysočiny
 
 
   
   

Karlův pecen, výborný kváskový chléb, který byl oceněn čestným uznáním pro účastníka soutěže
o Potravinářský výrobek Jihomoravského kraje 2014, naleznete standardně na prodejnách Karlovy
pekárny a exkluzivně na všech našich prodejnách OKAY MARKET.