Kde o nás píší

Zde najdete odkazy na zajímavé články, které vám představí projekt OKAY MARKET.

Efektivní nakupování (5. 1. 2015)
Prodejny Okay Market se úspěšně uchytily v Brně. Franšízanty však společnost chce i v dalších městech.
Není to tak dávno, co se objevila informace, že obchodní řetězec Interspar opustí Českou republiku a jeho prodejny převezme Albert. Mezi velkými společnostmi probíhá boj o zákazníka, jelikož lidé už nenakupují v hypermarketech v takovém měřítku jako dříve. Posilují menší obchody. Jedním z nich je i Okay Market.
Celý článek najdete zde

Okay Market
Informace o franchisovém systému Popis franchisového systému

Jak už název OKAY Market napovídá, jedná se o síť menších obchodů, jenž je součástí holdingu OKAY (OKAY elektrospotřebiče, JENA – nábytek). Zákazníci se tak mohou spolehnout na profesionální jednání a stabilní zázemí ryze české společnosti, která si za dobu své existence vypěstovala velice dobré jméno. V sortimentu našich prodejen nabízíme zákazníkům čerstvé potraviny, občerstvení, chlazené i nechlazené nápoje a další zboží každodenní potřeby.
Celý článek najdete zde

Tržby rostou (8. 12. 2014)

Od roku 2012 fungují obchody OKAY market jako franšízy. Obchodní ředitel společnosti Karel Ulman uvedl, že firma by ráda našla franšízanty po celé republice.

Rok 2014 se pomalu blíží ke svému konci. Jak byste jej pro obchody OKAY Market zhodnotil?

Letošní rok můžeme označit za velice úspěšný. Dosahujeme meziročního nárůstu tržeb o 25 % a navíc se nám daří otevírat i nové prodejny. Úměrně s rostoucím počtem jednotek roste i náš obrat, který v roce 2015 plánujeme ve výši 120 milionů Kč.
Celý článek najdete zde

 

casopis_vlastni_firma