Farmářské a regionální výrobky

V prodejnách OKAY Marketu se vám snažíme nabídnout pouze to nejlepší zboží. Proto spolupracujeme s českými farmáři a nabízíme to nejlepší regionální zboží z blízkého okolí.

Farmářské potraviny

Farmářské potraviny mají jednu neoddiskutovatelnou výhodu – neobsahují chemikálie. Čeští farmáři využívají především tradiční a léty prověřené receptury. Ovoce, zelenina, mléčné výrobky i maso obsahují více vitamínů a mají lepší chuť a vyšší kvalitu. Masné výrobky mají vysoký procentuální obsah masa a živin. Neobsahují žádné lojové, kožní ani sojové emulze a při jejich výrobě se používá pouze kvalitní maso a koření. Mléčné výrobky zase díky šetrné pasterizaci obsahují vysoké množství živin a vitamínů. Při jejich výrobě navíc nejsou použita žádná umělá barviva či konzervační látky.

Regionální výrobky

Regionální výrobky pochází z domácí výroby a jsou vyráběny z místních surovin. Vyznačují se vysokou kvalitou a vytříbenou chutí. Díky krátké distribuční cestě jsou vždy čerstvé. K jejich výrobě se využívá tradiční receptura, která se většinou dědí z generace na generaci. Nákupem těchto regionálních produktů podporujete místní výrobce a pomáháte tak rozvoji regionu.

Hledáme dodavatele

Vzhledem k tomu, že chceme našim zákazníkům nabídnout pouze to nejlepší zboží, i nadále vyhledáváme regionální dodavatele potravin. Pokud o nějakém víte, případně máte zájem s naším řetězcem navázat spolupráci, určitě nás kontaktujte. Těšíme se na budoucí spolupráci!

V případě zájmu kontaktujte:
Ing. Lenka Gríger
junior nákupčí
email: as01.pu@okaymarket.eu

Regionální výrobek
Jablka ze znojemské oblasti

jablka

Regionální výrobek
Brambory z Vysočiny

brambory

Karlův pecen, výborný kváskový chléb, který byl oceněn čestným uznáním pro účastníka soutěže o Potravinářský výrobek Jihomoravského kraje 2014, naleznete standardně na prodejnách Karlovy pekárny a exkluzivně na všech našich prodejnách OKAY MARKET.

cu_2014_karluv_pecen_2

karluvpecen